2017 Fiat Linea 1.3 Multijet Pop Almanız İçin Çok Neden Var

şevki akbulut | 28 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Kaliteli ve ekonomik bir araç modeli arıyorsanız Linea’nın size sunduğu avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Otomobil iç tasarımdan dış tasarıma kadar kaliteli malzeme kullanılmakla beraber fiyatı da uygunluk taşıyor. Aracın teknik özellikleri incelendiğinde 1248 cc silindir hacmine sahiptir. 95 HP beygir gücüne sahiptir. Dizel motora sahip olan aracın yakıt harcaması da oldukça ekonomiktir. Bundan dolayı tasarruflu bir araç arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Araç iç konforu da kullanıcısı memnun ediyor. Özellikle koltukların rahat olması ve ön bölümün de özel tasarım sahip olması sayesinde tercih edilmesinde etkili oluyor.

Neden Tercih Ediliyor

Fiat Linea 1.3 Multijet Pop yakıt harcaması incelendiğine şehir içerisinde 6,5 litre harcama yapıyor. Bu oran da oldukça başarılıdır. Şehir dışında ise rakam 4 litre olarak karşınıza çıkıyor. Karma harcaması ise 4,9 litredir. Bundan dolayı ekonomik yakıta sahip araç arayanlar için kaliteli bir seçim olacaktır. Aracın yol tutuş özelliği de oldukça başarılıdır. Herhangi bir titreme sorunu yaşanmıyor. Virajlarda da oldukça başarılıdır. Hızlanma performansına bakıldığında ise rakipleri ile kıyaslanabilecek konumda yer alıyor. 13,8 saniyede 100 kilometrelik hıza ulaşım sağlayabiliyor.

Sedan olan aracın bagaj hacmi 500 litredir. Kalabalık aileler için ideal bir seçim olacaktır. Aracın yakıt deposu 45 litredir. Yıllık vergisi ise 817 TL’dir. Aracın iç mekan genişliği da kullanıcısı memnun ediyor. Düz vites seçeneğine sahip olan bu aracı kullandığınızda konforunu hemen fark edebileceksiniz. Direksiyon üzerinde bulunan tuşlardan aracın multimedya bölümünü kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.