2018 Fiat Egea 1.3 Multijet Easy Fiyatı İle Şaşırtıyor

şevki akbulut | 30 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Ekonomik bir araç almak isteyenler için özel olarak tasarlanmış olan Fiat Egea yakıt tüketiminden fiyatına kadar kullanıcısını memnun ediyor. Sürüş özelliklerinden yol tutuşuna kadar kaliteyi sunan bu model sektör içerisinde en çok tercih edilen araçlar listesine girmeyi de başarmıştır. Bundan dolayı yeni bir araç almak istediğinizde mutlaka bu modelin avantajlarını incelemelisiniz. Tasarım olarak şık ve modern bir yapıya sahiptir. Görsel olarak kullanıcıyı memnun eden araçta gelişmiş teknolojik özellikler de yer alıyor. Park sensörü, yağmur sensörü, katlanabilir aynalar gibi özellikler yer alıyor.

Teknik İnceleme

Fiat Egea 1.3 Multijet Easy dizel motora sahiptir. Bundan dolayı yakıtında da ekonomik veriler göze çarpıyor. 1248 cc silindir hacmine sahip olmakla beraber beygir gücü ise 95 HP olarak size sunuluyor. Aracın motor gücü oldukça başarılıdır. Bunu da hızlanma oranında size gösteriyor. 100 kilometrelik hıza 11,7 saniyede ulaşım sağlıyor. Sedan rakiplerine göre oldukça başarılı bir orandır. Bundan dolayı güven içerisinde tercih edebilirsiniz. Aracın konfor düzeyi de oldukça yüksektir. Ayarlanabilir direksiyon ile kendinize uygun bir sürüş pozisyonu oluşturabilirsiniz. Ön kol dayanama ünitesi de yer alıyor.

Fiat Egea 1.3 Multijet Easy Fiyat Bilgisi

Egea fiyatı bu model için 88,900 TL den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Aracı almak istediğinizde kampanya ve indirim seçeneklerinden de yararlanarak alım yapabilirsiniz. Aracın yıllık vergisi 817 TL’dir. Bu açıdan da alınabilir bir araç olarak karşınıza çıkıyor. Kendi sınıfının en iyisi olmasından dolayı sürüş açısından herhangi bir sorun yaşamazsınız. Gelişmiş süspansiyonlar ile kaliteli bir yol keyfi yaşamak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.


Coprtying tüm hakları saklıdır.