2018 Fiat Egea 1.6 Multijet Lounge Plus Kullanıcısı Memnun Ediyor

şevki akbulut | 26 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Ekonomik bir araç arayanlar için özel olarak üretilen Egea kalitesinin yanında yakıt tüketimi ile de ön planda yer alıyor. Yeni bir araç alacaksanız mutlaka Fiat Egea’nın detaylarına bir göz atmalısınız. Tasarım olarak rakipleri ile kıyaslandığında oldukça başarılıdır. Şık bir görsele sahip olması ve keskin çizgileri ile kullanıcısını memnun ediyor. Aracın silindir hacmi 1598 cc iken beygir gücü ise 120 hp’dir. Özellikle de yıllık vergisi ise 1294 TL olarak karşınıza çıkıyor. Bu sayede rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Yakıt Verileri

2018 Fiat Egea yakıt tüketiminde kullanıcısının yüzünü güldürüyor. Fiyatının ekonomik olmasının yanında cimri bir yakıt harcaması da ayrı bir avantaj taşıyor. Şehir içerisinde 5,2 litre harcama yaparken şehir dışında bu oran 3,6 litreye kadar düşüyor. Bu da oldukça başarılı bir veri olarak karşınıza çıkıyor. Yeni bir araç almak istediğinizde mutlaka bu aracı tercihlerinizde ilk sıraya almanız yararınıza olacaktır.

Özellikleri Nelerdir

Araç içerisinde yer alan özellikler en yeni teknolojik donanıma sahiptir. Yağmur sensörü, arka park sensörü, yol bilgisayarı ve yokuş kalkış desteği bulunuyor. Aynalar katlanabilir özelliğe sahiptir. 520 litre bagaj derinliğine sahiptir. Buda çocuklu aileler için kurtarıcı bir özellik olarak karşınıza çıkacaktır.

Hızlanma Performans Verileri

Hızı severleri de memnun eden Egea 1.6 Multijet Lounge Plus 100 kilometrelik hıza 9,8 saniyede ulaşarak sizi yormuyor. Maksimum hızı 199 kilometredir. Yol tutuşunda da herhangi bir şekilde titreme yapmıyor. Direksiyonu yeni nesil özelliklere sahip olması kullanım konforunu daha da arttırıyor. Aracın satış fiyatı 103.000 TL den başlıyor.


Coprtying tüm hakları saklıdır.