2018 Fiat Fullback 2.4 Fullrock 4×4 AT Diğer Sürüşleri Unutun

şevki akbulut | 10 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Fiat Fullback rakipleri ile kıyaslandığında konfor ve özellik açısından ön planda yer alıyor. Kendi sınıfının en iyi olması da kullanıcısı açısından avantaj taşıyor. Teknolojik özellikleri ile rahat ve kaliteli bir kullanım imkanı elde edebiliyorsunuz. Otomatik şanzımana sahip olan aracın maksimum hızı 177 kilometredir. Silindir hacmi ise 2442 cc olarak size sunuluyor. 180 hpbeygir gücüne sahip aracın yakıtı ise dizeldir. Aracın boş ağırlığı ise 1875 kilodur. Bu tarz araç sevenler için ideal bir seçim olacaktır.

Yakıt Tüketim Verileri

Otomatik şanzımanda vites geçişleri kendini hissettirmiyor. Buda yolda daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Aracın yakıt verileri ise rakiplerine göre oldukça başarılıdır. Şehir içi ortalama tüketimine bakıldığında 8,4 litre harcadığı görülüyor. Bu oran şehir dışında ortalama olarak 6,5 litreye düşerken karma harcaması ise 7,2 litre olarak yer alıyor. Modelin tork gücü ise 230 nm’dir. Yakıt deposu ise 75 litre olarak tasarlanmıştır.

İç Dizayn Nasıl

Aracın iç dizaynında kaliteli malzeme kullanılmıştır. Direksiyon ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Koltuklarda sürücüye göre ayarlanabiliyor. Direksiyon üzerinde bulunan tuşlardan yol bilgisayarınını kontrol edebiliyor ve diğer multimedya tuşları ile de rahat bir kullanım sağlayabiliyorsunuz.

2018 Fiat Fullback 2.4 Fullrock 4×4 ses yalıtımı açısından da kullanıcısı memnun ediyor. Hızlanma oranı da oldukça başarılı olup sürüş esnasında rüzgardan olumsuz olarak etkilenmiyor. Gelişmiş süspansiyonları sayesinde en zorlu yollarda bile rahat hareket edebiliyorsunuz. Kalite ve farklılık arayanlar için profesyonel seçim olacak olan aracın başlangıç fiyatı ise 147.000 TL den başlıyor.


Coprtying tüm hakları saklıdır.