2018 Fiat Linea İle Gezintiye Hazır Olun

şevki akbulut | 12 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Aile konforu arayanlar için özel olarak tasarlanmış olan Linea iç konforu ile size kaliteli bir sunum sağlıyor. Koltuklarının rahatlığı ve sürüş konforu sayesinde uzun yolda oldukça rahat edeceksiniz. Ayrıca döşemelerindeki ince şıklık da göze çarpan ayrıntılar arasında yer alıyor. Teknolojik donanım açısından da gelişmiş olan Fiat Linea farklı konsepti ile kullanıcısı memnun ediyor. Dokunmatik ekranı sayesinde tüm teknolojik özellikleri kolay bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca farklılık arayanlar için de kaliteli bir seçim olacaktır. Benzinli ve dizel seçeneği ile seçim yapmanıza imkan tanıyan bu otomobil fiyat avantajı ile de ön planda yer alıyor.

Dizel Motor Teknik Özellikleri

Dizel 1,3 olan motoru sayesinde ekonomik bir yakıt harcamasına sahip olabiliyorsunuz. Azami güç 95 BG iken Tork ise 200 olarak karşınıza çıkıyor. Aracın azami hızı 170 kilometredir. 100 kilometrelik hıza 13,8 saniyede ulaşım sağlıyor. Rakiplerine göre biraz geride kalmış gibi görünse de gene de rekabetini koruyor. Yakıt tüketimi açısından incelendiğinde ise 100 kilometre de şehir içerisinde 6,5 litre harcıyor. Şehir dış tüketim verisi ise 4 litredir. Karma harcaması ise 4,9 litredir. 5 ileri manuel şanzımana sahiptir. Vites geçişleri kullanımda kendini hissettirmiyor. Bundan dolayı profesyonel bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Gövde rengi tamponlar, gövde rengi kapı kolları, 15 alaşımlı jantları bulunuyor. Elektrikli ön camlar, elektrikli arka camlar, direksiyon simidi yükseklik ayarı gibi özellikleri de bulunuyor. Yol bilgisayarı, içeriden açılabilen bagaj kapağı, yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu özelliği de yer alıyor. Yokuş yukarı kalkış desteği özelliği de kullanıcısına yardımcı olan bir özellik olarak otomobilde bulunuyor.


Coprtying tüm hakları saklıdır.