Fiat Egea Sedan İle Konforlu Bir Sürüşe Hazırlanın

şevki akbulut | 5 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Güçlü İtalyan tasarımı ile ön planda yer alan Egea kullanıcısı memnun etmeye devam ediyor. Sedan modeli ile profesyonel bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. 3 boyutlu krom detaylara sahip olan ön ızgaralar görsel şıklığı da size sunuyor. Güçlü çizgilere sahip motor kaputu da oldukça kaliteli bir tasarıma sahiptir.

İç Detaylar

Direksiyon ergonomik yapısı ile rahat bir kullanım sağlamanıza yardımcı oluyor. Vites topuzu özel tasarıma sahiptir. Egea Sedan modelinde kullanıcıların rahat etmesi ve kullanabilmesi için pratik saklama gözleri bulunuyor. Buda rahat bir yolculuk imkanı yapmanıza yardımcı oluyor. Koltukların konfor düzeyi maksimum seviyede yer alıyor. Ayarlanabilir yapısı ile istediğiniz oturma şekline karar verebilirsiniz. İç mekanda şık detaylara önem verilmiş olup bu da aracın iç kısmını daha modern bir görsele çevirmiştir. Yüksek tavan ferahlığı sayesinde araç içerisinde daha rahat hareket edebilirsiniz. Arka yolcular için kol dayama ünitesi de bulunuyor. Araç içerisinde rahat edebilmeniz için her ayrıntıya önem verilmiştir.

Araç içerisinde dokunmatik ekran da yer alıyor. Ses tanıma özelliği de bulunuyor. TTF ekran sayesinde yol bilgisayarını da aktif olarak kullanabilirsiniz. Bagaj özel tasarım sahip olup elleriniz kullanmadan kolay bir şekilde açabilirsiniz. Anahtardaki bir tuşa basmanız yeterli olacaktır. Koltuklar katlanabilir yapıda olduğu için bagajı daha aktif olarak kullanabilme imkanınızda bulunuyor.

Performans Verileri

Azami güç 95 Bg, Tork ise 127 olarak size sunuluyor. 185 km azami hızı bulunuyor. 100 kilometrelik hıza 11,5 saniyede ulaşabiliyor. Ortalama yakıt tüketimi ise 5,7 litredir. Şehir içerisinde ise 7,7 litre olarak size sunulmaktadır.


Coprtying tüm hakları saklıdır.