Fiat Egea Yakıtta Tasarruf Sağlıyor Mu?

şevki akbulut | 25 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Araç alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntılardan biri yakıt tasarrufudur. Yakıtı ekonomik olan araç daha uzun yol almanıza yardımcı olur. Bu konuda Fiat otomobil markası kalitesi ile ön plana çıkıyor. Özellikle Egea harcadığı ekonomik yakıt ile sektör içerisinde en çok tercih edilmeye başlayan otomobiller arasında yer alıyor. Fiat Egea fiyatı ile de kullanıcısı memnun ediyor. 92.000 TL başlangıç fiyatları ile araca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yakıt Verileri Nedir

Egea teknolojik bakımdan da gelişmiş özelliklere sahip bir modeldir. Ayrıca kasa incelemesi açısından da sedan olması büyük bir avantaj taşıyor. Size tercihleriniz arasında ilk sıraya alabilirsiniz. Yakıt harcaması açısından bakıldığında ise verileri oldukça başarılıdır. Rakiplerine göre üst seviyede olması tercih edilmesinde etken oluşturmaktadır. 100 kilometrede şehir içerisinde harcadığı enerji miktarı 5,2 litre olarak karşınıza çıkıyor. Bu oranda oldukça başarılıdır. Ayrıca şehir dışı harcamasına bakıldığında ise bu oran giderek düşüyor ve 3,5 litre oluyor. Uzun yol yapmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Karma harcaması da oldukça başarılıdır. 4,1 litre karma harcaması da rakiplerine göre başarılı bir orandır.

Neden Fiat Egea

Tasarım ve donanım olarak gelişmiş olması ve bu gelişmiş özelliklerin de uygun fiyata sunulması büyük bir öneme sahiptir. Bundan dolayı tercih ederek kullanım sağlanılabilir. Ayrıca konfor açısından da kullanıcısı memnun edici özelliklere sahiptir. Koltukların ayarlanabilir yapıda olması, aynaların elektrikli katlanabilirliği ve yağmur sensörü gibi özellikler kullanımı daha da kolay kılıyor.


Coprtying tüm hakları saklıdır.