Yeni Fiat 500 C Göz Alıcı Tasarımı İle Dikkat Çekiyor

şevki akbulut | 3 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Otomobil dünyası içerisinde kalitesi ile ön planda yer alan ve en çok tercih edilenler arasında bulunan Fiat farklı tasarımları ile kullanıcısı memnun ediyor. Özellikle de 500 C küçük araç sevenler için ideal bir seçim olacaktır. Bu model teknolojik özellikleri ile profesyonel bir kullanım deneyiminin oluşmasına da yardımcı oluyor. Bundan dolayı tercihleriniz arasında ilk sıraya alabilirsiniz.

Şık Ön Panel

500 C ön panel kısmı ile de kalitesini öne çıkarıyor. Görsel şıklığa sahip olduğu kadar kaliteli iç malzeme ile de size uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. 7 inçlik gösterge paneline sahiptir. Ekran üzerinde yer alan yol bilgisayarından tüm ayrıntıları görebiliyorsunuz. Yakıt tüketiminden vites geçişlerine kadar her ayrıntı dijital ekran da yer alıyor. Multimedya ekranını da direksiyon üzerinden kolayca kontrol edebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Açılır Tente

Otomobilin üst kısmında açılabilir tente bulunuyor. Tek tuş yardımı ile kolayca açabilirsiniz. Led gündüz farları da aracı daha çekici hale getiriyor. Bundan dolayı görsel şıklığa da sahiptir. Tasarımda krom detaylarda oldukça dikkat çekici hale getirilmiştir. 12 farklı renk seçeneği arasından size uygun olanı seçebiliyorsunuz. Tente seçiminde ise 3 farklı renk bulunuyor. İstediğiniz kombini yapmanıza da imkan tanıyor. Far tasarımı da oldukça ilgi çekici hale getirilmiştir. Görsel olarak kaliteyi sunan Fiat 500 C tercih edilebilir bir otomobil olarak karşınıza çıkıyor. Bundan dolayı sizde küçük bir otomobil kullanmak istiyorsanız mutlaka ekonomik fiyat ile sunulan bu otomobil ile test sürüşüne çıkmalısınız.


Coprtying tüm hakları saklıdır.