Yeni Fiat Egea 1.6 Multijet Comfort DCT 2017 Yakıt Tüketimi

orhan gürbüz | 22 Haziran 2017 | Genel | 0 yorum

Herkesin hayranı ve kullanımı kolay bir araç olan Fiat Egea aracımız bayilerde sizleri uygun fiyatlarla ve renk renk karşılayacaktır. Donanımı ve tasarımı konusunda aracımız iç ve dış tasarımında güzellik ve mükemmel bir donanım yaratmaktadır.

Bayilerde sizleri bekleyen Fiat Egea aracımız iç tasarımı konusunda aracımız standart Fiat donanımlarında sahip ama yeni nesil donanımlar ile dahada kusursuz olmuştur. Dış tasarımı konusunda ise güzellik ve dinamik bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yeni jant takımı ve tamponlarla yenilenerek daha da güzelleşti.

Yakıt tüketiminde Fiat Egea aracımız güzel ve mükemmel bir performans sergileyerek ortalama 100 km’de 3,9 litre yakıt tüketebilmektedir. Ayrıca Fiat Egea aracımız 45 litre yakıt deposu ile  şehir içi 4,5 litre ve şehir dışı ise 3,5 litre yakıt tüketmektedir.

En çok beklenen haber ise aracımız fiyatı. Fiat Egea aracımız haziran ayında 88,900 Tl ile bayilerde satışa sunulmaktadır. Detaylı bilgiler ve test sürüşü için Fiat Egea bayilerine gidebilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.